Prezent dla męża na rocznicę ślubu
Lifestyle

Prezent dla męża na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to ważny moment w każdym małżeństwie. Jest to jeden jedyny dzień w roku, gdy zapominacie o szarej rzeczywistości. W tym dniu liczycie się tylko wy i wasza miłość. Pragniecie, aby było wyjątkowo. To właśnie wtedy chcecie pokazać sobie jak zadowoleni jesteście z siebie nawzajem, choć przecież udowadniacie sobie to codziennie. Ale ten dzień jest waszą sentymentalną podróżą do początków. Co zrobić, by uczcić go jeszcze bardziej? Jak zaskoczyć swoje partnera? Nie ma lepszego sposobu niż udany prezent. Może zabrzmi to banalnie, ale chodzi o symbolikę i miły gest.

Rodzaj prezentu

Jest wiele możliwości. Zależy to głównie od waszych charakterów i charakteru waszej relacji. Wiadomo, jesteście małżeństwem i z pewnością się kochacie. Jednak mimo to relacje poszczególnych par znacznie się różnią. W niektórych parach kobieta to typowa romantyczka, w innych to mężczyzna przejmuje pałeczkę. Możesz być typem silnej, niezależnej kobiety działającej na zasadzie partnerstwa bądź zagubionej istotki poszukującej w mężu oparcia. Te wszystkie czynniki sprawiają, że idealny prezent dla jednego męża okaże się fatalny dla innego. Weź pod uwagę czy chcesz utrzymać prezent w swoim charakterze, a może całkowicie zaskoczyć partnera? Możesz postawić na prezent kupny, funkcjonalny. Udowodnisz jak bardzo znasz swojego męża i umiesz odpowiadać na jego potrzeby. Możesz wybrać coś zrobionego własnoręcznie, prezent ten będzie uroczy i przede wszystkim pokaże trud jaki włożyłaś w przygotowanie go. Innym, równie dobrym wyborem, będzie jakieś wspólne przeżycie np.: lot awionetką czy wyjazd do spa. Możesz również postawić na pokaz swoich umiejętności i przygotować niecodzienną, wyjątkową kolację lub pokaz tańca.

Prezenty materialne

Sprawdzą się w przypadku racjonalistów, ale także, gdy wiecie, że potrzeba coś koniecznie kupić. W takim momencie rocznica ślubu staje się pretekstem do udogodnienia waszego codziennego życia. Prezentem materialnym może być wszystko. Mogą być to części do samochodu, zegarek czy wymarzony krawat. W zależności od aktualnych potrzeb partnera. Możecie postawić też na wspólny prezent „dla was”, który przyda się w waszym życiu może być to na przykład nowa zastawa czy telewizor lub zestaw kieliszków. Fajnym pomysłem mogą okazać się również gadżety takie jak wielofunkcyjny scyzoryk czy zestaw do brydża.

Prezenty diy

Tutaj najważniejsza jest kreatywność. Możesz postawić na ozdobną ramkę ze zdjęciem np.: z waszym pierwszym lub ulubionym ślubnym. W większej wersji może być to album scrapbookingowy opatrzony cytatami i pełen uroczych serduszek. Innym wyborem może być wielki napis LOVE w 3D. Wystarczy twarda podstawa, gwoździki i włóczka. Sprawdzonym pomysłem jest również słoiczek w wielu wariantach: „powody dla, których Cię kocham”, ”Dziękuję za…”. Możesz stworzyć amatorski film krótkometrażowy, który będzie opowiadał waszą historię lub nagraj siebie podczas wspominania najlepszych chwil.

Przygody

W końcu cały czas pracujecie na wspólne wspomnienia więc jeżeli oboje lubicie adrenalinę to może wspólny skok ze spadochronem lub skok na bungee. Sytuacje pełne adrenaliny jeszcze bardziej zbliżają i pobudzają emocje. Jeżeli wolicie delikatniejszą wersję na pewno sprawdzi się degustacja wina lub kąpiel piwna, może masaż czekoladą? Na rynku jest naprawdę wiele ciekawych ofert.

Twoje umiejętności

Kolacja to najbardziej klasyczny lecz jednocześnie zawsze aktualny pomysł. W trakcie takiego spotkania możecie powspominać, porozmawiać i obdarzać się czułościami. Może naucz się choreografii i zatańcz dla męża lub specjalnie dla niego naucz się piosenki na gitarze. Takie niespodzianki są zaskakujące i są bardzo imponujące. Niech twoja osobowość będzie wciąż interesująca, nawet, gdy minęło wiele lat.

Podsumowanie

Rocznica ślubu to ważne święto, pamiętaj jednak, by każdy wasz wspólny dzień był jak małe święto. Najważniejsze, by pielęgnować relacje na co dzień, reszta to tylko dodatki, które umilają wspólną drogę przez życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *