Praca stała lub dorywcza Koordynator

KONTAKT

Łomża - Dodane przez bigdeal (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca stała lub dorywcza Koordynator

Do prestiżowego projektu big-deal.pl poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynator Wsparcia Projektu
miejsce pracy: Łomża
nr referencyjny: BD/KWP/LOM/01/L

Obowiązki:
realizacja strategii firmy
realizacja założonych celów
analiza wyników
zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
motywowanie i efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników

Wymagania:
zorientowanie na wyniki i wysoki poziom obsługi klienta
energia, przedsiębiorczość, inicjatywa
samodzielność i zaangażowanie
odpowiedzialność
komunikatywność i wysoka kultura osobista
mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Pracę stałą lub dorywczą

Mapa ŁomżaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca stała lub dorywcza Koordynator

Polecane, ciekawe strony z Łomży. Prowadzisz serwis o Łomży lub zwiazany z Łomża - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny w Łomży !Zobacz stronę My Łomża !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Łomży !Zobacz stronę Portal regionalny 4Łomża !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łomża City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łomży: Ostrołęka ogłoszenia - Białystok darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Sokołów Podlaski ogłoszenia - Olecko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję