Pielęgniarka praca w Niemczech, umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

KONTAKT

Łomża - Dodane przez office5 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarka praca w Niemczech, umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Na zlecenie naszego niemieckiego klienta z okolic Monachium szukamy wykwalifikowanych
pielęgniarek do pracy przy pacjentach pod respiratorem.
To jest oferta dla CIEBIE!

Mówisz komunikatywnie po niemiecku i myślisz o wyjeździe za granicę?
Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i dowiedz się czegoś więcej !

Praca z pacjentami pod respiratorem w małym ośrodku leczniczym (max. 6 pacjentów)
Praca zmianowa, system 12 godzinny.
Liczba wakatów: 3.
Wymagania:
- uznany dyplom w Niemczech (Urkunde niemiecka)
- posiadanie prawa jazdy kat. B
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: poziom A2+/B1

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 2.700 Euro brutto
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- możliwość kumulacji dyżurów i częstych wyjazdów do Polski
- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- miłą atmosferę w pracy oraz doświadczone polskie koleżanki służące pomocą i radą w pierwszym okresie pobytu w pracy
- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
- zatrudnienie na 100% etatu.

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji .
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 lub 0049 7321 2770 555
Erreichen Sie zusammen mit uns schnell und effektiv Ihre Ziele.
Beta aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 277 0 555
Fax: +49 7321 345 832

Aktualnie dysponujemy ofertami pracy w Niemczech dla:
Pielęgniarki ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. A2
Fizjoterapeutów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Elektroradiologów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Lekarzy w trakcie specjalizacji
Lekarzy po ukończonych specjalizacjach.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy? Oto jedna z możliwości:
-Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391.
-Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej: wypełnij otrzymany formularz.
- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
- Zadzwoń do nas i zapytaj o inne lokalizacje miejsc pracy dla pielęgniarek w Niemczech !
Bądźmy partnerami.
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszej oferty pracy i zrealizowały swoje marzenia.

Mapa ŁomżaProfil założony 4 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarka praca w Niemczech, umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Polecane, ciekawe strony z Łomży. Prowadzisz serwis o Łomży lub zwiazany z Łomża - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal regionalny 4Łomża !Zobacz stronę My Łomża !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny w Łomży !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Łomży !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łomża City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łomży: Ostrołęka ogłoszenia - Białystok darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Sokołów Podlaski ogłoszenia - Olecko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję