Murarz Holandia

KONTAKT

Łomża - Dodane przez reklama6 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Murarz Holandia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ - Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
* Prace murarskie;

Wymagania:
* Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
* Doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
* Prawo jazdy kat.B;
* Wykształcenie kierunkowe mile widziane;
* Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców.

Holenderski pracodawca oferuje:
* Umowę o pracę;
* Praca na pełny etat plus nadgodziny;
* Wynagrodzenie: min. 11 / h netto;
* Bezpłatne zakwaterowanie;
* Bezpłatny transport z/do miejsca pracy;
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: holandia koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: Murarz - Holandia

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Mapa ŁomżaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Murarz Holandia

Polecane, ciekawe strony z Łomży. Prowadzisz serwis o Łomży lub zwiazany z Łomża - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Łomży !Zobacz stronę Portal regionalny 4Łomża !Zobacz stronę My Łomża !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny w Łomży !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łomża City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łomży: Ostrołęka ogłoszenia - Białystok darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Sokołów Podlaski ogłoszenia - Olecko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję