Fizjoterapeuta praca w Niemczech

KONTAKT

Łomża - Dodane przez physio (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Fizjoterapeuta praca w Niemczech

Jesteś fizjoterapeutą?
Chciałbyś w Niemczech pracować? Zgłoś się do nas!

Dla naszego klienta z siedzibą, znajdującą się na Bawarii w malowniczym miasteczku, w pobliżu Monachium, poszukujemy kandydatów, chcących wyjechać do pracy na stanowisku fizjoterapeuty, na dłuższy okres czasu.

Profil kandydata:
- wykształcenie kierunkowe: magisterskie, licencjackie z 3-letnim doświadczeniem, technik fizjoterapii z długoletnim doświadczeniem,
- uznany w Niemczech dyplom polski lub chęć przeprowadzenia nostryfikacji dyplomu za naszym pośrednictwem,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Opis stanowiska:
- pełny etat w wymiarze ok. 40 godzin/tygodniowo, umowa zawierana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
- płaca: 2000 EUR brutto, po 3 przepracowanych miesiącach: 2150 EUR brutto, po 6 przepracowanych miesiącach: 2300 EUR brutto
- możliwa dotacja do przejazdów: dom-praca-dom w wysokości: 50 EUR
- przynajmniej 24 dni urlopu,
- możliwość samodoskonalenia się,
- szacunek do wykonywanego zawodu i przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Gwarancja uzyskania nostryfikacji dyplomu za naszym pośrednictwem (po wcześniejszym zapytaniu).

Jeśli jesteś zainteresowany, a Twój profil odpowiada podanym wymaganiom, prosimy o przesłanie aplikacji lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 505 123 391oraz 0049 7321 2770 555.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Beta aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 277 0 555
Fax: +49 7321 345 832

Aktualnie dysponujemy ofertami pracy w Niemczech dla:
Pielęgniarki ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. A2
Fizjoterapeutów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Elektroradiologów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Lekarzy w trakcie specjalizacji
Lekarzy po ukończonych specjalizacjach.

Mapa ŁomżaProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Fizjoterapeuta praca w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Łomży. Prowadzisz serwis o Łomży lub zwiazany z Łomża - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny w Łomży !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Łomży !Zobacz stronę My Łomża !Zobacz stronę Portal regionalny 4Łomża !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łomża City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łomży: Ostrołęka ogłoszenia - Białystok darmowe ogłoszenia - Pułtusk ogłoszenia bezpłatne - Sokołów Podlaski ogłoszenia - Olecko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję